Kalisz Al. Wojska Polskiego 5
Stare Miasto Modła Kolonia 5E

62-800 Kalisz
Al. Wojska Polskiego 5
tel: +48 62 765 90 10
fax: +48 62 765 90 44
magazyn: +48 62 765 90 30
serwis: +48 62 765 90 20
e-mail: vw@ignaszak.pl

Opis
INFORMACJA/KOORDYNATOR PRAC SALONU/
SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ

Emilia Gasiecka
tel: +48 62 765 90 39
kom: +48 609 993 731
emilia.gasiecka@ignaszak.pl
Samochody używane
DAS WELT AUTO

Łukasz Serafinowski
tel: +48 62 765 90 12
kom: +48 502 947 869
lukasz.serafinowski@ignaszak.pl

Rafał Lubiński
tel: +48 62 765 90 66
kom: +48 785 051 906
rafal.lubinski@ignaszak.pl

Osoba kontaktowa:
e-mail:
Samochody osobowe
KIEROWNIK SALONU
Piotr Braszak
tel: +48 62 765 90 41
kom: +48 797 025 038
piotr.braszak@ignaszak.pl

SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH:
Oliwia Kowalińska
tel: +48 62 765 90 40
kom: +48 603 333 798
oliwia.kowalinska@ignaszak.pl

Piotr Sobczyński
tel: +48 62 765 90 37
kom: + 48 609 850 229
piotr.sobczynski@ignaszak.pl

Mateusz Rogalski
tel: + 48 62 765 90 45
kom: +48 609 854 967
mateusz.rogalski@ignaszak.pl

Beata Ślak
tel: +48 62 765 90 41
beata.slak@ignaszak.pl

Osoba kontaktowa:
e-mail:
Serwis
KIEROWNIK SERWISU
Daniel Kujawa
tel: +48 765 90 22
daniel.kujawa@ignaszak.pl

KIEROWNIK BLACHARNI I LAKIERNI
Jakub Walaszczyk
tel: +48 62 765 90 35
kom: +48 797 025 042
jakub.walaszczyk@ignaszak.pl

ASYSENTKA SERWISU
Agnieszka Tomalak
tel: +48 62 765 90 21
agnieszka.tomalak@ignaszak.pl

DORADCA SERWISOWY
Norbert Owczarek
tel: +48 62 765 90 25
kom: +48 502 948 002
norbert.owczarek@ignaszak.pl
norbert.owczarek@ignaszak.pl

DORADCA SERWISOWY
Rafał Olkowicz
tel: +48 62 765 90 23
kom: +48 609 850 230
rafal.olkowicz@ignaszak.pl

DORADCA SERWISOWY
Mariusz Rapalski
tel: +48 62 765 90 24
kom: +48 502 948 326
mariusz.rapalski@ignaszak.pl

SPECJALISTA DS. GWARANCJI
Tomasz Muszyński
tel: +48 62 765 90 23
kom: +48 605 444 562
tomasz.muszynski@ignaszak.pl



Osoba kontaktowa:
e-mail:
Samochody użytkowe
KIEROWNIK SALONU
Piotr Braszak
tel: +48 62 765 90 41
kom: +48 797 025 038
piotr.braszak@ignaszak.pl

SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH
Małgorzata Wawrzyniak
tel: +48 62 765 90 48
kom: +48 797 025 039
malgorzata.wawrzyniak@ignaszak.pl

Eliza Dzikowska-Wypych
tel: +48 62 765 90 46
kom: +48 502 948 725
eliza.dzikowska@ignaszak.pl

Osoba kontaktowa:
e-mail:
Części zamienne i akcesoria
KIEROWNIK DZIAŁU CZĘŚCI
Mirosław Molka
tel: +48 62 765 90 30
miroslaw.molka@ignaszak.pl

SPRZEDAWCY CZĘŚCI
Paweł Szumczyk
tel: +48 62 765 90 30
pawel.szumczyk@ignaszak.pl

Zbigniew BArtczak
tel: +48 62 765 90 80
zbigniew.bartczak@ignaszak.pl



Osoba kontaktowa:
e-mail:

62-571 Stare Miasto
Modła Kolonia 5E
tel: (63) 240 90 40 (41, 45)
fax: (63) 240 90 44
magazyn: (63) 240 90 30,31
serwis: (63) 240 90 20,24
e-mail: vwkonin@ignaszak.pl
e-mail serwisu: serwiskonin@ignaszak.pl

Części zamienne i akcesoria


Osoba kontaktowa: Zbigniew Zieliński
tel: +48 63 240 90 30
tel: +48 609 998 989
e-mail: zbigniew.zielinski@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Łukasz Tomaszewski
tel: +48 63 240 90 31
tel: +48 63 240 90 44
e-mail: lukasz.tomaszewski@ignaszak.pl
Serwis
Osoba kontaktowa: Aneta Żabierek
tel: +48 63 240 90 20
e-mail: aneta.zabierek@ignaszak.pl

Osoba kontaktowa: Agnieszka Robakowska
tel: +48 63 240 90 20
e-mail: agnieszka.robakowska@ignaszak.pl

Osoba kontaktowa: Abraham Laskowski
tel: +48 63 240 90 24
e-mail: abraham.laskowski@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Marcin Woźniak
tel: +48 63 240 90 24
e-mail: marcin.wozniak@ignaszak.pl
Samochody osobowe
DYREKTOR ODZIAŁU KONIN
Dariusz Piguła
tel: +48 607 053 168
dariusz.pigula@ignaszak.pl

KIEROWNIK SALONU
Marcin Karczewski
tel: +48 63 240 90 40
kom: +48 797 025 034
marcin.karczewski@ignaszak.pl

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
Małgorzata Kaźmierczak
tel: +48 63 240 90 44
kom: +48 797 025 033
malgorzata.kazmierczak@ignaszak.pl

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
Dariusz Biernacki
tel: +48 63 240 90 41
kom: +48 609 993 664
dariusz.biernacki@ignaszak.pl




Osoba kontaktowa:
e-mail: l
© Volkswagen 2018  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce