Kalisz Al. Wojska Polskiego 5
Stare Miasto Modła Kolonia 5E

62-800 Kalisz
Al. Wojska Polskiego 5
tel: +48 62 765 90 10
fax: +48 62 765 90 44
magazyn: +48 62 765 90 30
serwis: +48 62 765 90 20
e-mail: vw@ignaszak.pl

Samochody użytkowe


Osoba kontaktowa: Piotr Walków
tel: +48 62 765 90 46
tel: +48 797 025 040
e-mail: piotr.walkow@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Małgorzata Wawrzyniak
tel: +48 62 765 90 48
tel: +48 797 025 039
e-mail: malgorzata.wawrzyniak@ignaszak.pl
Samochody używane


Osoba kontaktowa: Tomasz Jaśtak
tel: +48 62 765 90 58
tel: +48 661 200 373
e-mail: tomasz.jastak@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Agnieszka Nawrotkiewicz
tel: +48 62 765 90 16
tel: +48 785 050 011
e-mail: agnieszka.nawrotkiewicz@ignaszak.pl
Serwis


Osoba kontaktowa: Daniel Kujawa - kierownik serwisu
tel: +48 62 765 90 22
e-mail: daniel.kujawa@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Jakub Walaszczyk - kierownik blacharni i lakierni
tel: +48 62 765 90 35
tel: +48 797 025 042
e-mail: jakub.walaszczyk@ignaszak.pl
Części zamienne i akcesoria


Osoba kontaktowa: Mirosław Molka
tel: +48 62 765 90 30
e-mail: miroslaw.molka@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Paweł Szumczyk
tel: +48 62 765 90 30
e-mail: pawel.szumczyk@ignaszak.pl
Samochody osobowe


Osoba kontaktowa: Piotr Braszak
tel: +48 62 765 90 41
tel: +48 797 025 038
e-mail: piotr.braszak@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Piotr Sobczyński
tel: +48 62 765 90 37
tel: +48 609 850 229
e-mail: piotr.sobczynski@ignaszak.pl

62-571 Stare Miasto
Modła Kolonia 5E
tel: (63) 240 90 40 (41, 45)
fax: (63) 240 90 44
magazyn: (63) 240 90 30,31
serwis: (63) 240 90 20,24
e-mail: vwkonin@ignaszak.pl
e-mail serwisu: serwiskonin@ignaszak.pl

Samochody osobowe


Osoba kontaktowa: Marcin Karczewski
tel: +48 63 240 90 40
tel: +48 797 025 034
e-mail: marcin.karczewski@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Dariusz Biernacki
tel: +48 63 240 90 41
tel: +48 609 993 664
e-mail: dariusz.biernacki@ignaszak.pl
Części zamienne i akcesoria


Osoba kontaktowa: Zbigniew Zieliński
tel: +48 63 240 90 30
tel: +48 609 998 989
e-mail: zbigniew.zielinski@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Łukasz Tomaszewski
tel: +48 63 240 90 31
tel: +48 63 240 90 44
e-mail: lukasz.tomaszewski@ignaszak.pl
Serwis
Osoba kontaktowa: Aneta Żabierek
tel: +48 63 240 90 20
e-mail: aneta.zabierek@ignaszak.pl

Osoba kontaktowa: Agnieszka Robakowska
tel: +48 63 240 90 20
e-mail: agnieszka.robakowska@ignaszak.pl

Osoba kontaktowa: Abraham Laskowski
tel: +48 63 240 90 24
e-mail: abraham.laskowski@ignaszak.pl


Osoba kontaktowa: Marcin Woźniak
tel: +48 63 240 90 24
e-mail: marcin.wozniak@ignaszak.pl
© Volkswagen 2018  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce